Kvalita

Naše služby

Správa nemovitostí

Nabízíme širokou škálu profesionálních služeb v oblasti správy nemovitostí.

Nabízíme širokou škálu služeb zahrnující každodenní provozní činnosti, péči o nájemce a služby zákazníkům, administraci nájemních smluv pro finanční management nebo reportování. Jsme v každodenním kontaktu s nájemci a dodavateli s cílem poskytnout jim hladký chod spravované nemovitosti. Dohlížíme na kompletaci všech zadaných prací, dodržování všech dodavatelských smluv a placení faktur. Nabízíme rovněž poradenství v oblasti technologií a jak účelně reorganizovat nemovitost s cílem přilákat co nejvíce nájemců.

Služby účetnictví

Nabízíme služby podvojného účetnictví a daňové poradenství v souladu s českou legislativou.

Zajišťujeme služby podvojného účetnictví a daňové poradenství v souladu s českou legislativou. Na požádání rovněž podáváme za klienty i přiznání k dani z nemovitosti. Usnadňujeme fakturování (vystavování faktur, procesování přijatých faktur), řídíme všechny finanční záležitosti (vybírání nájmů a dalších poplatků, úhradu dluhů atd.) a vytváříme srovnávací výkazy nákladů a výdajů.

Projektový management

Nabízíme široké spektrum služeb od realizace staveb po závěrečné fit-outy.

Naši projektoví manažeři poskytují celou řadu služeb včetně poradenství v oblasti výstavby, plánování, kontroly nákladů a celkové koordinace projektů. Pomáháme klientům s CAPEX a fit-outy, s koordinací prací, s projektováním a rekonstrukcí, certifikací budov anebo architektonickými a designovými studiemi.

BREEAM certifikace

Máme odborníky na BREEAM certifikaci a LEED specialistu.

Nabízíme celkový servis a dohled na průběh procesu certifikace budov (BREEAM. Jsme schopni zajistit veškeré podklady pro potřebný audit, profesionální konzultace v průběhu celého procesu, finální audit, komunikaci s BREEAM auditory a všechny potřebné administrativní služby.

Marketing

Připravujeme marketingové a komunikační strategie na míru.

Pro udržení stávajících nájemců a získání nových vytváříme našim klientům na míru marketingové strategie a plány včetně rozpočtů a komunikačních kampaní.

Naše reference

Podívat se