Co je nového

Cushman & Wakefield a Future2 spojili síly. Společně nabídnou řešení pro…

Zaměří se na inovace, úspory a udržitelnost

Číst více

Spravujeme novou kancelářskou budovu Hamburk v Plzni

Rozšiřujeme spolupráci se společností M7 Real Estate, která je asset managerem tohoto kancelářského komplexu.

Číst více

Převzali jsme do správy retail park ve Starém Městě u Uherského Hradiště

Pro investiční společnost Fidurock spravujeme v České republice portfolio o rozloze téměř 40 000 m2 maloobchodních prostor.

Číst více

OC Čestlice v naší správě!

Získali jsme novou zakázku - správu obchodního centra Čestlice na okraji Prahy. Těšíme se na spolupráci s naším klientem HSTN!

Číst více

Otevření obchodních center s naším konceptem Six Feet Retail!

V pondělí 11. května se po téměř dvouměsíčním uzavření znovu otevřou obchodní centra nad 5 000 metrů čtverečních. Těch je v České republice aktuálně 107 a mají celkovou plochu přes 2,5 milionu m2.…

Číst více

Návrat do kanceláře? S pravidly Six Feet Office bezpečněji a dříve

Dříve nebo později čeká množství firem, které kvůli pandemii COVID-19 doporučily svým zaměstnancům pracovat z domova, návrat zpět do kanceláří. Ať už k němu dojde za dva, čtyři nebo šest týdnů, je…

Číst více

Krize jako příležitost

Většina komerčních nemovitostí dnes jede na půl plynu. Udržujeme je v chodu, optimalizujeme jejich provoz a připravujeme je na restart. Podívejte se, čím jsme prošli, a co nás ještě čeká.

Číst více

Zajišťujeme kvalitní služby a zároveň chráníme zdraví

V návaznosti na rychle se vyvíjející situaci ohledně šíření viru COVID-19 jak v České republice, tak ve světě, chceme ubezpečit naše klienty, že i v tomto náročném období pokračujeme v naší práci a…

Číst více

Centra plná květin. Slavíme Mezinárodní den žen!

Jako poděkování dostaly ženy, které navštívily naše nákupní centra a administrativní komplexy, květinu. Na výběr byly karafiáty, gerbery a narcisy. A čekala na ně spousta dalších milých překvapení!

Číst více

Valentýnské oslavy na našich centrech

V únoru 2020 proběhly na maloobchodních a kancelářských centrech, které spravujeme, oslavy Dne sv. Valentýna. Podívejte se do naší fotogalerie!

Číst více

Forum Liberec: modernizace v plném proudu

Liberecké nákupní centrum Forum Liberec v letošním roce oslaví desáté narozeniny. Realitní investiční společnost NEPI Rockcastle, která retailový komplex vlastní, se rozhodla, že toto centrum projde…

Číst více

Interní konference #CW o integrovaném facility managementu

V prosinci 2019 organizoval tým AssetServices Cushman & Wakefield interní konferenci technických a property manažerů o posledních trendech v oblasti IFM.

Číst více

Logicor pověřuje #CW správou portfolia logistických nemovitostí v CEE

CEE portfolio zahrnuje 47 logistických nemovitostí v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, České republice a na Slovensku

Číst více

Právě otevřené Centrum Stromovka ve správě #CW

Společnost Cushman & Wakefield byla pověřena správou nového nákupního centra Stromovka, které bylo na pražské Letné slavnostně otevřeno ve čtvrtek 21. listopadu 2019. Cushman & Wakefield také…

Číst více

Galerie Butovice: kompletní proměna nákupního centra

Nákupní centrum Galerie Butovice v pražských Jinonicích nyní zažívá skvělé časy. Od zásadní rekonstrukce a rozšíření centra v březnu 2018, která přinesla také úpravu skladby nájemců a mnohem…

Číst více

Best of Realty 2019: Centrum Stromovka a Korso Karviná

Na slavnostním galavečeru realitní soutěže Best of Realty 2019 byly v kategorii nákupních center oceněny také dva projekty, na kterých spolupracujeme.

Číst více

Praha City Center: nestárnoucí kancelářská kráska

Praha City Center, patřící Amundi Asset Management, je již více než dvě dekády součástí Petrského náměstí v centru Prahy. Podívejme se na recept trvalého úspěchu na realitním trhu.

Číst více

Jak zajistit, aby kancelářská budova byla stále jako nová

Kvalitní asset & property management od prvního dne je klíčový, abyste měli spokojené nájemce a zvýšili hodnotu dané nemovitosti. Nenechte svou budovu zestárnout rychleji, než je potřeba.

Číst více

Myslbek nově ve správě Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield získal do své správy ikonickou multifunkční budovu Myslbek, která se nachází v centru Prahy a kterou vlastní společnost AEW.

Číst více