Převzali jsme do správy retail park ve Starém Městě u Uherského Hradiště

Zpět na články
Převzali jsme do správy retail park ve Starém Městě u Uherského Hradiště
Publikováno 24. 06. 2020

Pro investiční společnost Fidurock spravujeme v České republice portfolio o rozloze téměř 40 000 m2 maloobchodních prostor.

Cushman & Wakefield Asset Services převzala do správy nově otevřený retail park ve Starém Městě u Uherského Hradiště. K nájemcům areálu o celkové ploše více než 4 000 m2 patří firmy Sportisimo, Teta Drogerie, Mountfield a další. Jde o pátou nemovitost, kterou Cushman & Wakefield Asset Services pro Fidurock spravuje.

Petr Vondrášek, Senior Asset Manager, Lincoln Property Company, zajišťující asset management portfolia Fidurock, uvádí: „Lokalita Starého Města a sousedního Uherského Hradiště patří z našeho pohledu k jedné z nejsilnějších retailových zón v ČR, proto nám její rozšíření o tento retail park dávalo od samého začátku smysl. Tato síla se pak projevila po samotném otevření, kdy retail park i díky silnému mixu nájemců v podstatě okamžitě přilákal velké množství zákazníků, a to i navzdory nelehké situaci spojené s šířením nového koronaviru.

Petr Landsinger, vedoucí správy průmyslových budov a nákupních parků ve společnosti Cushman & Wakefield Asset Services, k tomu uvedl: „Retail park ve Starém Městě u Uherského Hradiště je pátou nemovitostí, kterou pro Fidurock a Lincoln Property Company spravujeme. Areál byl otevřen na v březnu 2020 a těší nás, že si navzdory epidemiologickým omezením v daném regionu našel své stálé zákazníky.“ 

 

Zpět na články